Wybierz język:

Inne sufity napinane

ZABYTKI I OBIEKTY SAKRALNE


W zabytkowych lub współczesnych obiektach sakralnych sufity, ściany i dekoracje często ulegają degradacji wywołane przez wilgoć i niesprzyjające warunki pogodowe.

Zastosowane w tych obiektach sufity nie ulega procesom gnilnym i nie dopuszcza do powstania pleśni.

Jako materiał dekoracyjny chroni elementy konstrukcji i obiekty sakralne przed powstaniem zacieków i gromadzenia się kurzu w przestrzeniach pomiędzy dachem a stropem, minimalizuje również szkody wyrządzone przez działanie wody.

Montaż jest szyki i czysty, nie generuje gruzu i nie niszczy istniejących elementów obiektu, zapewniając idealne wykończenie każdej powierzchni.

Różnorodność i złożoność w takich obiektach detali architektonicznych nie stanowi żadnej przeszkody dla zastosowania materiału .

Elastyczność stosowania i szeroki wachlarz rozwiązań jest w istocie argumentum przemawiającym za jego stosowaniem w renowacji tego typu struktur.

 

 

KRZTAŁTY PRZESTRZENNE 3D

Profile konstrukcyjne urzywane prze nas oraz szeroki wybór materiałów i struktur sufitów i ścian pozwalają na nieograniczone projektowanie większości form i kształtów w 3 wymiarach.

Dzięki doświadczeniu i używanej  technologii wszystkie projekty architektoniczne są wykonalne.

Z NADRUKIEM INDYWIDUALNYM.

pozwala odtworzyć wszelkiego rodzaju wzory, obrazy i logo.

Każdy projekt można dostosować indywidualnie według wskazań klienta,

ściany i sufity z nadrukiem to nieograniczone możliwości i pomysły, których jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia.

 

Kontakt

ul. Sportowa 20/2
41-250 Czeladź

tel. kom. +48 504 053 229

andrzej.plafond@op.pl

NIP: PL6251655090

galeria