Wybierz język:

Inne sufity napinane BARRISOL

ZABYTKI I OBIEKTY SAKRALNE


W zabytkowych lub współczesnych obiektach sakralnych sufity, ściany i dekoracje często ulegają degradacji wywołane przez wilgoć i niesprzyjające warunki pogodowe.

Zastosowany w tych obiektach BARRISOL nie ulega procesom gnilnym i nie dopuszcza do powstania pleśni.

Jako materiał dekoracyjny chroni elementy konstrukcji i obiekty sakralne przed powstaniem zacieków i gromadzenia się kurzu w przestrzeniach pomiędzy dachem a stropem, minimalizuje również szkody wyrządzone przez działanie wody.

Montaż BARRISOL jest szyki i czysty, nie generuje gruzu i nie niszczy istniejących elementów obiektu, zapewniając idealne wykończenie każdej powierzchni.

Różnorodność i złożoność w takich obiektach detali architektonicznych nie stanowi żadnej przeszkody dla zastosowania materiału BARRISOL.

Elastyczność stosowania i szeroki wachlarz rozwiązań BARRISOL jest w istocie argumentum przemawiającym za jego stosowaniem w renowacji tego typu struktur.

 

 

KRZTAŁTY PRZESTRZENNE 3D

Profile konstrukcyjne opracowane przez BARRISOL oraz szeroki wybór materiałów i struktur BARRISOL pozwalają na nieograniczone projektowanie większości form i kształtów w 3 wymiarach.

Dzięki technologii systemu BARRISOL wszystkie projekty architektoniczne są wykonalne.

BARRISOL Z NADRUKIEM INDYWIDUALNYM.

BARRISOL z nadrukiem pozwala odtworzyć wszelkiego rodzaju wzory, obrazy i logo.

Każdy projekt można dostosować indywidualnie według wskazań klienta,

BARRISOL z nadrukiem to nieograniczone możliwości i pomysły, których jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia.

 

 

BARRISOL CREADESIGN

Twórcze pomysły do dekoracji wnętrz.

BARRISOL CREADESIGN jest kolejną innowacją w wykończeniu wnętrz. Zamszowy wzór na materiale BARRISOL w wybranej formie graficznej, zapewnia dodatkową bardziej indywidualną formę sufitu. Ponad 9 wzorów jest w kolekcji a także można stworzyć własny wzór jako uzupełnienie własnej kreacji i designu. Razem z BARRISOLEM LUMIERE pozwala na stworzenie najbardziej oryginalnego wnętrza, poprzez podświetlenie i przyjemną strukturę materiału.

 

Kontakt

ul. Rusznikarska 14 lokal XVIII
31-261 Kraków

tel. kom. +48 504 053 229

andrzej.plafond@op.pl

NIP: PL9452100963

galeria