subBaner
Umowa o współpracy z TokTik.pl

Kompleksowość obsługi inwestycji

Miło nam poinformować, że podpisaliśmy umowę o współpracy z firmą TokTik.pl produkującą tapety na żądanie, dzięki temu będziemy mogli kompleksowo obsługiwać pod klucz inwestycje naszych klientów.

Poza sufitami napinanymi, ścianami i sufitami podświetlanymi oraz obrazami akustycznymi będziemy dzięki naszym partnerom- producentom tapet na żądanie TokTik.pl realizować druk i montaż tapet.

Wszechstronne zastosowanie tapet

TokTik.pl drukuje tapety na certyfikowanych podłożach europejskich producentów, tapety posiadają certyfikat niepalności, druk lateksowy jest ekologiczny, bezwonny, odporny na ścieranie, a co najważniejsze bezpieczny dla ludzi i zwierząt. Tapety są zmywalne, dzięki czemu łatwo utrzymać czystość w hotelu. Dzięki temu z powodzeniem znajduje zastosowanie jako tapety hotelowe, do sal konferencyjnych, biurowców, przedszkoli, salonu, gabinetów lekarskich, SPA, centrów handlowych.

Dobór i projekty tapet- współpraca z architektami.

Nasz partner drukarnia tapet TokTik.pl zatrudnia swoich grafików, którzy pomogą z bazy miliona grafik i zdjęć wybrać najodpowiedniejszą do danego pomieszczenia. Potrafią, też we współpracy z inwestorem, po poznaniu jego oczekiwań stworzyć grafikę na tapetę. Ściśle współpracujemy z architektami.

Na życzenie inwestora, czy też architekta wykonują wizualizację pomieszczenia, dzięki temu klient może przed montażem tapety ocenić efekt.

Różnorodna tematyka

W proponowanych grafikach na tapety największym zainteresowaniem cieszy się las we mgle, który stosuje się najczęściej w sypialni lub salonie. Wielu klientów wybiera tapety z motywem morskim, z motywem geometrycznym, lub z motywem bajkowym. Kwiaty i dzika roślinność świetnie komponuje się w salonie oraz sypialni, TokTik.pl ma ich całe mnóstwo.

Pamiętajcie, że każda tapeta może być wydrukowana w sepii.

TokTik.pl oprócz produkcji tapet potrafi zapewnić inwestorowi montaż tapet, dzięki mobilnej i sprawnej brygadzie montażowej potrafi, dziennie zamontować do 150 metrów kwadratowych tapet. Każda inwestycja: hotelowa, deweloperska, czy też klienta indywidualnego nie stanowi żadnej trudności w realizacji.

Architekci i inwestorzy z chęcią powierzają im realizację swoich inwestycji: hotel, biurowców, salonów, apartamentów.

Siedziba Firmy mieści się w Katowicach.